Kategorijas
Aizvērt preci un doties soli atpakaļ

Telts Vario

Vario telts ir inovatīva un daudzfunkcionāla ekspress telts, kas lieliski piemērota dažādiem pasākumiem tādās vietās kā skolas laukumi, izstāžu zāles, pilsētas parki vai festivālu laukumi.

Gatavs piegādei 21 dienu laikā

Precei pievienotie dokumenti

Telts Vario – alumīnija konstrukcija, no kuras izgatavota tirdzniecības telts, ir ideāls risinājums tiem, kas meklē praktisku, izturīgu un oriģinālu reklāmas līdzekli. Viena no šī modeļa galvenajām priekšrocībām ir tā vienkāršā un ātrā montāža. Profilos iebūvētas īpašas aizdares nozīmē, ka telts izvēršanai nav nepieciešami nekādi instrumenti. Viss process ietaupa laiku un pūles, nodrošinot gatavu produktu dažu minūšu laikā. Vario pasākumu telts garantē lielisku stabilitāti, pateicoties tās lielajiem pamatiem, kas efektīvi novērš kustību un aizsargā pret spēcīgu vēju.

Reklāmas rīks ekspress telts formā sniedz iespēju uz ūdensnecaurlaidīgā poliestera auduma uzklāt savu grafiku, pielāgojot izstrādājuma izskatu jūsu zīmola vīzijai. Maināmās apdrukas var nomainīt atkarībā no pasākuma, tādējādi ļaujot viegli izcelties pūlī. Izstrādājums ir pieejams divos izmēros, un viss dizains ir iepakots parocīgā auduma maisiņā. Oriģinālā Tent Vario ir vienīgā tirgū pieejamā reklāmas telts izstāžu sistēmām, kas izgatavota no Vario caurules.

Unikālā sistēma un stabilā konstrukcija padara pasākumu telti par uzticamu reklāmas sistēmu, un to var izmantot visu veidu mārketinga kampaņām. Neatkarīgi no tā, vai organizējat gadatirgus, brīvdabas pasākumus vai vietēja mēroga pasākumus, pasākumu telts nodrošinās patvērumu un unikālu reklāmu.

Priekšrocības:

– konstrukcija sastāv no alumīnija profiliem, kas savienoti kopā ar speciālām fiksatoriem;
– ātra montāža bez instrumentiem.
– īpašā konstrukcija padara rāmi stingrāku, lielie pamati nodrošina stabilitāti;
– iespēja izvēlieties jebkuru krāsu izdrukai uz ūdensnecaurlaidīga poliestera auduma;
– vairākkārt lietojama sistēma, vienai konstrukcijai iespējamas vairākas apdrukas.

Tehniskā informācija:
Augstums: 230/260 cm
platums: 320/405 cm
dziļums: 320/405 cm
svars: 20/25 kg
– alumīnija rāmis un kājas
– ūdensnecaurlaidīgs poliestera audums