Par mums

SIA Mix Max savu darbību uzsāka kopš 2009. gada. Laika gaitā esam attīstījuši uzņēmumu piedāvājot saviem klientiem pēc iespējas labāko servisu nozarē. Mūsu uzņēmumā atradīsiet preces un pakalpojumus dažādām nozarēm. Mūsu preču klāstu varat apskatīt veikala sadaļā, kurā esam uzlabojuši un radījuši ērtāku iepirkšanos. Mūsu komandā darbojās pieredzējuši projektu vadītāji, ražošanas darbinieki, dizaineri un reklāmas speciālisti. Jums ir iespēja konsultēties ar mums, lai saņemtu padomus reklāmas stendu iegādē, karogu mastu uzstādīšanā, izstāžu stendu izgatavošanā un citos Jums interesējošos jautājumos. Mūsu pakalpojumus varat apskatīt šajā sadaļā.

Darbojamies ne tikai Latvijā, bet pakalpojumus piedāvājam arī Igaunijā un Lietuvā. Piedāvājam mūsu pakalpojumus un preces arī citās Eiropas valstīs. Esam vērsti uz attīstību, izmantojam mūsdienīgas un inovatīvas tehnoloģijas drukāšanai un citos mūsu piedāvātajos pakalpojumos.

Ja vēlaties ar mums sazināties, apmeklējiet kontaktu sadaļu, kurā atradīsies SIA Mix Max komandu. Esam gatavi Jums ieteikt, palīdzēt un konsultēt visos jautājumos.

reklamas stendi