Kategorijas
Aizvērt preci un doties soli atpakaļ

Stikla šķiedras karogu masti WINCH

Masti WINCH ir aprīkoti ar ļoti ērtu karoga pacelšanas mehānismu – tas tiek pacelts, izmantojot manuālu, korpusā iestrādātu virves mehānismu, kas darbināms ar masta kājenē stiprināmu, noņemamu rokturi. Balstoties uz savu ilggadējo pieredzi mastu rūpniecības nozarē, ražotājs nodrošina vismaz 25 gadu ekspluatācijas mūža garantiju visiem saviem stikla šķiedras mastiem. MIX MAX nodrošina pilna servisa pakalpojumu klāstu – konsultējam, pārdodam, piegādājam un uzstādam. Tāpat, veicam arī mastu tīrīšanu, mehānismu apkopi un remontu.

Gatavs saņemšanai / piegādei 1-2 darba dienu laikā

Precei pievienotie dokumenti

Stikla šķiedras karogu masti WINCH – Piedāvājam ES ražotus stikla šķiedras karogu mastus, augstumā no 6m līdz 12m. Masti pieejami gan STANDART komplektācijā, gan aprīkoti ar papildus elementiem un funkcijām – Banner Bar, Banner Lift un WINCH. Masti WINCH ir aprīkoti ar ļoti ērtu karoga pacelšanas mehānismu – tas tiek pacelts, izmantojot manuālu, korpusā iestrādātu virves mehānismu, kas darbināms ar masta kājenē stiprināmu, noņemamu rokturi. Piedāvājam iespēju pasūtīt mastus arī individuālās krāsās, izvēloties jebkuru toni no RAL krāsu sistēmas kataloga.
MIX MAX nodrošina pilna servisa pakalpojumu klāstu – konsultējam, pārdodam, piegādājam un uzstādam. Tāpat, veicam arī mastu korpusu tīrīšanu, mehānismu apkopi un remontu.

Komplektā:

  • stikla šķiedras karogu masts (balts)
  • betonējama pamatne un stiprinājumi
  • WINCH pacelšanas mehānisms + rokturis
  • uzgalis – zelta, sudraba vai baltā krāsā

Klientiem, kuri mastu piegādi un uzstādīšanu uzticēs mums, dāvināsim Latvijas karogu! davana karogs

Galerija