Kategorijas
Aizvērt preci un doties soli atpakaļ

Stikla šķiedras karogu masti BANNER BAR

Masti BANNER BAR ir aprīkoti ar horizontālu stieni, kas nodrošina karoga fiksāciju vertikālā stāvoklī, arī karogam nelabvēlīgos laikapstākļos. Balstoties uz savu ilggadējo pieredzi mastu rūpniecības nozarē, ražotājs nodrošina vismaz 25 gadu ekspluatācijas mūža garantiju visiem saviem stikla šķiedras mastiem.

MIX MAX nodrošina pilna servisa pakalpojumu klāstu – konsultējam, pārdodam, piegādājam un uzstādam. Tāpat, veicam arī mastu mehānismu apkopi, remontu un korpusa tīrīšanu.

Gatavs saņemšanai / piegādei 1-2 darba dienu laikā

Precei pievienotie dokumenti

Stikla šķiedras karogu masts BANNER BAR – Piedāvājam ES ražotus stikla šķiedras karogu mastus augstumā no 6m līdz 12m. Masti pieejami gan STANDART komplektācijā, gan aprīkoti ar papildus elementiem un funkcijām – Winch, Banner Lift un BANNER BAR. Masti BANNER BAR ir aprīkoti ar horizontālu stieni, kas nodrošina karoga fiksāciju vertikālā stāvoklī, arī karogam nelabvēlīgos laikapstākļos. Svarīgi neaizmirst, ka masts, kas aprīkots ar BANNER BAR stieni, nav aprīkojams ar nolaišanas mehānismu. Karoga nomaiņai būs nepieciešams mastu pārvietot horizontālā stāvoklī vai izmantot pacēlāju. Piedāvājam iespēju pasūtīt mastus arī individuālās krāsās, izvēloties jebkuru toni no RAL krāsu sistēmas kataloga.

MIX MAX nodrošina pilna servisa pakalpojumu klāstu – konsultējam, pārdodam, piegādājam un uzstādam. Tāpat, veicam arī mastu mehānismu apkopi, remontu un korpusa tīrīšanu.

Komplektā:

  • stikla šķiedras karogu masts (balts)
  • betonējama pamatne un stiprinājumi
  • BANNER BAR stienis (150 cm)
  • uzgalis – zelta, sudraba vai baltā krāsā

Klientiem, kuri mastu piegādi un uzstādīšanu uzticēs mums, dāvināsim Latvijas karogu! davana karogs

Galerija