Kategorijas
Aizvērt preci un doties soli atpakaļ

Digitālais displejs ar tērauda statīvu

Digitālais displejs ar tērauda statīvu – Vienkāršs, taču elegants – Iepazīsties ar mūsu uzlaboto digitālo displeju statīvu, kas izstrādāts, paturot prātā nepieciešamību pēc plašām pielietojamības iespējām – tostarp veikalu skatlogos, tirdzniecības telpās, kā arī sabiedriskās vietās. Statīvs izgatavots no robustiem un izturīgiem tērauda elementiem, kas rūpīgi pulverkrāsoti RAL-9005 jeb Jet Black melnajā tonī. Stabils un ilgtspējīgs risinājums, aprīkots ar standartizētu VESA stiprinājumu, kas ļauj vienkārši piestiprināt vairumu tirgū esošo profesionālo displeju un monitoru – t.sk. mūsu piedāvājumā atrodamos QMB sērijas 43″, 50″ un 55″ digitālos displejus no SAMSUNG.
Ja tev ir nepieciešams dinamisks, pamanāms un uzticams vizuālās reklāmas risinājums, tad pietiek lūkot – te tas ir. Detalizētu informāciju par mūsu piedāvājumā esošo displeju specifikāciju meklē šeit

Komplektē kā tīk

Par īpaši labu cenu tu vari iegādāties jau gatavu risinājumu – statīvu komplektā ar kādu no profesionālajiem SAMSUNG QMB sērijas 4K/UHD displejiem.  Ja tev jau ir savs ekrāns vai displejs, tad vienkārši lietojamais statīvs var tikt izmantots arī ar citiem VESA saderīgiem monitoriem. Statīvs nebūt nav mazs, tāpēc tā komponentes tiks rūpīgi iepakotas un piegādātas uz paletes. Savukārt, SAMSUNG displejs tiks piegādāts savā oriģinālajā iepakojumā.

Pats sava satura noteicējs ar MagicINFO™

Ja meklē profesionālu risinājumu, kas ļaus tev:

  1. attālināti vadīt saturu savos displejos;
  2. iestatīt detalizētu satura attēlošanas grafiku
  3. saņemt paziņojumus par displeju tehnisko stāvokli un darba parametriem,

tad paturi prātā, ka visi SAMSUNG QMB digitālie displeji ir aprīkoti ar MagicINFO™ satura vadības programmatūru, kurai displeja iegādes brīdī piedāvāsim īpaši izdevīgus licencēšanas nosacījumus.
Ja šāds risinājums tev nav nepieciešams, tad ar viegli lietojamo “plug & play” sistēmu tu tik un tā vari mainīt savu saturu vien pāris minūšu laikā, izmantojot iebūvētās USB pieslēgvietas un tālvadības pulti vai WiFi savienojumu.

Izgatavošanas laiks 1-4 nedēļas
Pirms pasūtījuma veikšanas, aicinām sazināties un precizēt preču piegādes termiņus pie mūsu projektu vadītājiem.
Displeja garantijas termiņš = 36 mēneši

Precei pievienotie dokumenti

Modifikācija: vienpusējs
Pamatnes izmēri (mm): 800 x 500
Statīva augstums (mm): 1800
Iepakojuma platums (mm): 1200
Iepakojuma augstums (mm): 800
Iepakojuma garums (mm): 1964
Iepakojuma vienības (gab): 1
Iepakojumi uz paletes (gab): 1
Neto svars (kg): 45,5
Kopējais svars (kg): 68
Garantija statīvam (mēneši): 12
Garantija displejam (mēneši): 36 + 24 (papildu garantija pēc izvēles)