Kategorijas
Aizvērt preci un doties soli atpakaļ

Komplekts – X Pop-up gaismas kaste un galds BIG QUICK LED

Preces ir iespējams iegādāties arī atsevišķi.

X Pop-up gaismas kaste – Atvērt šeit
Galds BIG QUICK LED – Atvērt šeit

Gatavs saņemšanai / piegādei 5-10 darba dienu laikā

Komplekts – X Pop-up gaismas kaste un galds BIG QUICK LED ir perfekta kombinācija praktiskiem cilvēkiem, kas novērtē savu laiku. Lieliski piemērots izstādēm un prezentācijām, izceļas ar ātru un bez instrumentiem veicamu montāžu. Produktu konstrukcijas ir veidotas kā pop-up sistēmas, kas ļauj tās uzstādīt un salikt ar vienu plūstošu kustību. Nav vajadzīgi papildu instrumenti vai lietošanas instrukcijas.

Gaismas kastes X Pop-up rāmja sānos ir uzstādītās LED diodes, kas nodrošina precīzu drukas apgaismojumu. Lai panāktu vēl labāku efektu, stendam ir aizmugures apgaismojuma tipa materiāls. Tas nodrošina labu gaismas izkliedi, kā rezultātā druka tiek vienmērīgi izgaismota. Apdruka tiek izgatavota, izmantojot sublimācijas tehniku. Tā ir ne tikai ekoloģiska, bet arī ļoti precīza metode. Gaismas kastei ir iespējams mainīt izdrukas, tāpēc, ja laika gaitā mainās zīmola vizuālā identifikācija, jums vienkārši nepieciešams iegādāties jaunu izdruku.

Izmērs: 100×200 cm

Prezentāciju galds BIG QUICK LED ar tekstila izdruku – saliekams ar vienu rokas pieskārienu – piespiežot uz galda virsmas. Paralēli LED apgaismojumam, BIG QUICK konstrukcijā ir iestrādāts arī hidraulisks mehānisms, kas nodrošina super ātru un vieglu galdiņa sagatavošanu darbam. Atliek pacelt galdiņa augšējo virsmu un pēc mazāk kā 10 sekundēm tas būs tikpat kā gatavs izmantošanai! Atliek pieslēgt galdiņā integrēto barošanas bloku pie rozetes. Tekstila izdruka stiprinās galdiņa augšējā un apakšējā virsmā, pateicoties pa izdrukas perimetru apšūtajai silikona lentai.

Izmērs: 80x100x50 cm