Kategorijas
Aizvērt preci un doties soli atpakaļ

Piepūšamā telts Air Premium

Gatavs piegādei 21 dienu laikā

Piepūšamā telts Air Premium ir fiksēta spiediena telts, kas izstrādāta, lai nodrošinātu izcilu komfortu un funkcionalitāti visu veidu āra pasākumiem. Pasākumu teltis ar apdruku ļauj efektīvāk uzlabot zīmola atpazīstamību un palielināt interesi par jūsu stendu – tas noteikti izcelsies no konkurentiem. Neatkarīgi no tā, vai organizējat kāzas, korporatīvos pasākumus, festivālus vai piknikus, telts nodrošinās lielisku aizsardzību pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem un radīs patīkamu un stilīgu vidi jūsu viesiem.
To ir viegli uzstādīt, bez papildu instrumentiem. Vienkārši pieslēdziet konstrukciju pie strāvas padeves, un dažu minūšu laikā gaiss automātiski piepildīs konstrukciju. Kad telts ir uzstādīta, nav nepieciešams pastāvīgs strāvas pieslēgums.
Konstrukcija izgatavota no pastiprināta poliestera un zigzaga šuves. Turklāt šuvēm ir aizsargpārklājums, kas vēl vairāk pagarina telts kalpošanas laiku. Augstas kvalitātes materiāli garantē izturību un noturību pret laikapstākļiem.
Telts ir pieejama četros izmēros, kā arī dažādās komplektācijās. Vienkāršākajā komplektācijā teltij ir rāmis un jumts, taču ir iespējams pievienot sienas, izveidojot slēgtu vai daļēji slēgtu telti. Air Premium telts cena atšķiras atkarībā no to izmēriem un komplektācijas.
Poliestera audums, ko izmanto mūsu teltīs, ir ūdensnecaurlaidīgs, tāpēc apdrukas ir izturīgas un tām nekaitē ne mitrums, ne citas ietekmes – tostarp UV starojums.

Ieguvumi:

  • piepūšamā zirnekļa tipa konstrukcija;
  • konstrukcija visu laiku uztur nemainīgu spiedienu;
  • teltij nav nepieciešams savienojums ar gaisa kompresoru (strāvas padeve);
  • katrā kājā ir vārsti telts piepildīšanai/gaisa izlaišanai;
  • konstrukcijai ir īpaši drošības un spiediena izlīdzināšanas vārsti;
  • montāžai un demontāžai nav nepieciešami nekādi instrumenti;
  • apdruka jebkurā krāsā uz ūdensnecaurlaidīga poliestera auduma;
  • vairākkārt lietojama sistēma, iespēja uz vienas konstrukcijas izmantot vairākas apdrukas.

Izmēri un svars:
3×3 – 330x330x260 – 15kg
4×4 – 400x400x290 – 17kg
5×5 – 480x480x330 -22kg
6×6 – 580x580x380 – 25 kg