Kategorijas

Baneru apstrādei

Aizvērt kategoriju un atgriezties soli atpakaļ

Baneru apstrādei – piedāvājam iegādāties dažādas preces, kas paredzētas reklāmas materiālu apstrādei. Šajā kategorijā atradīsiet kniedes, kniedētājus, un citus aksesuārus, kas atvieglos reklāmas baneru apstrādi. Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums.

Caurumduris kniedēm

Lai sagatavotu kniedei vietu ir nepieciešams caurduris. Caurduris tiek novietots vietā, kur pēc tam ievietosim kniedi un ar speciālo āmuru vai parasto uzsists pa tā galu.
Caurduri ir pieejami ar vairākiem diametriem.

Rekomendējam caurduri izmantot ar speciālo āmuru.

Kniedes cinkotas

vienas no populārākajām kniedēm reklāmas materiālu tirgū. Viegli matētas, vizuāli neuzkrītošas un universāli pielietojamas visdažādākajiem vizuālās reklāmas risinājumiem.

Plastikāta kniedes

  • Paredzētas iestrādei visa veida materiālos (PVC baneri, visu veidu tekstili, putu kartons u.c.);
  • Nerūsē, mitruma izturīgas kniedes;
  • Videi draudzīgs materiāls, nesatur PVC, ir pārstrādājams, UV drošs;

Paliktnis kniežu iestiprināšanai

Paliktnis kniežu iestiprināšanai – Ne vienmēr apstākļi ir perfekti piemēroti ar lielu gludu virsmu, lai iestiprinātu kniedes. Tieši tāpēc, pie mums ir iespēja iegādāties mobilo paliktnis kniežu iestiprināšanai. Šis paliktnis ir paredzēts novietošanai zem materiāla, kurā kurā tiks iestiprināta kniede. PVC bloks ir jānovieto tieši zem vietas, kur paredzēta kniede. Pieejams vairākos izmēros.

Āmurs

Speciālais āmurs ir paredzēts, lai pēc iespējas vieglāk un kvalitatīvāk būtu iespēja iestiprināt kniedi nepieciešamajā virsmā. Āmurs saudzē kniedētāja virsmu, kā arī caurdura virsmu. Āmuru iespējams izmantot arī citām virsmām un elementiem, lai nebojātu virsmu.

Piedāvājam 2 veidus:

  • S – 1000 gr.
  • M – 1500 gr.

Papildus ir iespēja iegādāties rezerves āmura uzmavas.

Skatities āmura uzmavas šeit.

Āmura uzmava

Āmura uzmava palīdz nosargāt virsmu pret skrāpēm.

Piedāvājam divu veidu āmura uzmavas:

  • S – 1000 gr. āmuram
  • M – 1500 gr. āmuram