Blogs

Lielformāta druka

Lielformāta druka – Lielformāta printeri tiek izmantoti, lai drukātu banerus, plakātus, tirdzniecības grafikas, sienas tapetes, transportlīdzekļu uzlīmes, elektroniskās shēmas, arhitektūras zīmējumus , būvniecības plānus, teātru un mediju plakātus un citus lielformāta materiālus, ko vien varat iedomāties.

 

Kur Mix Max izmanto lielformāta druku?

Lielformāta druka tiek izmantota katru dienu. Ne vienmēr drukājamais materiāls ir liela izmēra. Tās var būt arī uzlīmes, kas atsevišķi ir maziņas pēc izmēra, bet ir nepieciešams liels apjoms. Tad šis uzlīmes printera programmā tiek saliktas maketā, kas ir 1,5 m plats un garums, tad jau tiek noteikts automātiski pēc pašu uzlīmju daudzuma.

uzlimes

 

Ko tad visbiežāk aplīmē?

Īsti atbildēt uz šo jautājumi īsti nav iespējams. Aplīmēts tiek diez gan daudz kas un dažādos veidos. Izskaidrojums nav tālu meklējams, ja mēs paskatāmies apkārt, tad noteikti varēsim atrast daudz virsmas uz kurām ir uzlīmes. Tās var būt skaidrojošas uzlīmes, noformēšanai un citam nolūkam paredzētās uzlīmes. 

Lai gan ja mēs mazliet atdalām reklāmas nozari, tad lielformāta druka plaši tiek izmantota dažādu informatīvu stendu veidošanā.

mazas uzlimes

 

Reklāmas stendi

Reklāmas stendu veidus būs grūti uzskaitīt jo gan modifikācijas, gan to izmēri ir ļoti atšķirīgi – dažus piemērus, kuriem stendiem tiek pielietota lielformāta druka uzskaitīsim zemāk.

Reklāmas stendi Roll Up – Šī stendu sērija ir viena no populārākajām. Gandrīz katru dienu mūsu ražotnē tiek izmantots lielformāta printeris, lai izdrukātu vismaz 30 izdrukas, kas tiek ievietotas kādos no Roll Up stendiem. Mūsu piedāvātos Roll Up stendu veidus varat apskatīt te

Foto sienas – šī prece plaši tiek izmantota sabiedriskos pasākumos. Foto sienas tiek izmantotas kā fons uz kura var veikt foto sesijas. Foto sienu pielietojums var būt arī kā risinājums, lai noslēptu interjera nepilnības vai pretēji – radītu piemērotāku pasākuma atmosfēru. Apskaties foto sienas te

Reklāmas stendu izgatavošanā 99% tiek izmantota lielformāta druka stendu izdrukām. Ja arī Jums ir nepieciešami lielformāta drukas pakalpojumi – Sazinieties ar mums

 

lielformata druka 2

Mūsu Youtube kanāls