+371 25 540 877

Izstāžu stendi

Izstāžu stendi – Specializējamies uz dažāda veida konstrukciju izgatavošanu. Bieži ir situācijas, vēlmes un telpas, kur nav iespējams pielāgot standarta reklāmas stendus vai citas konstrukcijas. Tieši tāpēc mēs piedāvājam individuālus risinājumus. Esam ar lielu pieredzi izstāžu stendu izgatavošanā un to montāžā. Droši zvaniet mums vai sūtiet pieteikumu.

izstazu stendu izgatavosana

Mobilie reklāmas stendi – Ilgajā darbības periodā esam snieguši iespēju daudzām kompānijām un privātpersonām realizēt pārdrošākās idejas, kas attiecās uz reklāmas stendu noformējumu un konstrukcijām. Esam draudzīga kompānija un pie mums ir iespēja optimizēt izmaksas reklāmas stendu izveidē. Tā pat kā mainās apģērbu mode, aksesuāru mode un viss pārējais, tad tendences mainās arī reklāmas ražošanas nozarē. Ik dienas visā pasaulē tiek ģenerētas jaunas idejas reklāmas noformējumam un pasniegšanas veidam. Mix Max komanda seko līdzi pasaules līmenim, kā arī paši izstrādā inovatīvus “konceptus” reklāmas dizainā un tā pasniegšanā.

Reklāmas stendu izgatavošana – Reklāmas stendi ir paredzēti dažādām biznesa nozarēm un to veidi ir neskaitāmi daudz. Mēs piedāvājam vienu no plašākajiem preču klāstiem Latvijā. Piedāvājam pilna cikla reklāmas stenda izgatavošanu. Ja Jums ir ideja vai konkrēta informācija par pasākumu, tad mēs veiksim analīzi balstoties uz Jūsu sniegto informāciju, lai piedāvātu labāko risinājumu. Izveidosim Jūsu stendam dizaina paraugu vai vairākus, ja nepieciešams, tad arī 3D vizualizāciju un beigās izgatavosim pašu reklāmas stendu.

Forma
Reklāmas stendu izgatavošana – Reklāmas stendi tiek pielietoti dažādos pasākumos un vietās ( veikalos, tirdzniecības centros, bāros ), kā arī tiek veidoti tā, lai informācija tajos būtu visaptveroša un noderīga. Reklāmas stendi mēdz izskatīties dažādi un būt arī dažādos izmēros. Stendu formas parasti tiek piemeklētas balstoties uz pasākuma vai notikuma tematiku, kā arī, tiek ņemta vērā konkrētās telpas platība.

Materiāls
Reklāmas stendu izgatavošana – Stendus iespējams izgatavot no dažāda veida materiāliem – Ir biezāki, plānāki, caurspīdīgi, matēti, glancēti, utt. Izvēles iespējas ir ļoti plašas, bet kā tās atspoguļojās dizainā? Ir svarīgi, lai izvēlētais reklāmas stenda materiāls saskanētu ar stenda izgatavoto dizainu, lai tas kvalitatīvi atspoguļotu izvēlētās krāsas un to intensitāti, un informācijas izkārtojumu.

Dizains
Izstāžu stendi – Kad izvēlēta reklāmas stenda forma un materiāls, laiks piestrādāt pie dizaina. Viss, kas vajadzīgs Jums – ir ideja. Nāciet pie mums, zvaniet vai rakstiet. Pastāstiet savas idejas, kā arī par vēlamo rezultātu un mūsu dizaineru komanda sniegs Jums piemērotāko risinājumu ar sekmīgu gala rezultātu.

+371 25 540 877