+371 25 540 877

Auto aplīmēšana

Auto aplīmēšana un uzlīmju dizaina izstrāde – Idejas ģenerēšana un dizaina izveide notiek pēc Jūsu izteiktajām vēlmēm un prasībām. Dizaineris izmanto visdažādākās tehnikas, lai to realizētu. Tiek izmantoti dažādi grafiskie elementi, kā piem., līnijas, grafiski zīmējumi, attēlu apstrāde, dažādu krāsu salikumi un krāsu pārejas. Kā arī nepieciešamo logotipu izvietošana. Vizualizācijas izveide notiek uz Jūsu iesūtītajām autotransporta fotogrāfijām no dažādiem rakursiem, lai sniegtu maksimālo priekšstatu par rezultātu.

auto aplimesana

Auto aplīmēšana – Kad dizains ir izveidots, notiek maketa izstrāde. Šis ir sarežģīts un precīzs process, kura izveides laikā arī tiek padomāts par piemērotāko materiāla izmantošanu. Līmplēves un tā apstrādes tehnikas ir visdažādākās – dažādu krāsu autoplēves, apdrukājamas autoplēves, atstarojošas, fluorescējošas, metāliskas, spoguļplēves un pat luminiscējošas un magnētiskās plēves. Aplīmējot transportu, speciālisti parūpēsies par precīzu dizaina izvietošanu uz transporta, kā arī par augstas kvalitātes darba izpildi, pievēršot uzmanību pašai sīkākajai detaļai un niansei. Aplīmējot auto tiek piedāvāti divi izpildes varianti – pilna autotransporta aplīmēšana un daļēja aplīmēšana.

1. Pilna autotransporta aplīmēšana – aplīmē pilnībā visu autotransportu, vai krāsu maiņas nolūkos, vai dizaina aplīmēšanai. Šādos gadījumos tiek izmantotas speciālas autoplēves ar augstu noturību. Atsevišķos gadījumos arī cita veida līmplēves, pielāgotas klienta vēlmēm

2. Daļējā autotransporta aplīmēšana – tiek izvietots daļējs dizains vai nepieciešamā informācija, kur izmanto visdažādākās līmplēves, pielāgotas klienta vēlmēm.

+371 25 540 877