+371 25 540 877

Karoga masta remonts

Karoga masta remonts – Ja Jums jau ir iegādāts karoga masts, tad noteikti būsiet pamanījuši, ka laika gaitā, tam mēdz parādīties dažādi bojājumi. Parasti tas ir laikapstākļu ietekmē. Nereti mēdz būt arī dažādi vandālisma gadījumi. Lai kāds būtu šis iemesls, droši varat ar mums sazināties un pieteikt karoga masta remonta darbus.

karogu mastu remonts

Karogu masti-remonts – Pastāstīsim un dalīsimies pieredzē par karoga masta remontu un ar kādām problēmām visbiežāk nākas sastapties karogu mastu īpašniekiem. Jau vairākus gadus esam vadošais līderis karogu mastu tirdzniecībā, to uzstādīšanā, kā arī tehniskajā apkalpošanā.

Ar ko biežāk saskaras karogu mastu īpašnieki?
1. Karoga pacelšanas mehānisma bojājumi.

Šis punkts varētu būt diezgan strīdīgs, jo nereti, karogu mastu īpašnieki cenšas novelt vainu uz piegādātājiem. Protams, uzsveram to, ka karoga masta garantija ir 15 gadi, bet diemžēl šī garantija attiecās tieši uz pašu mastu, kas sevī neiekļauj garantiju tā komponentēm un aksesuāriem.

No malas varētu šķist, ka karoga masts tāds parasts stabs vien ir, kas iestiprināts zemē, bet, protams, tā nav. Karoga masta sastāvdaļas ir salīdzinoši daudz un viss ar laiku noveco vai nodilst pie tā regulāras lietošanas. Biežākā problēma ir karoga mastiem ir karoga pacelšanas mehānismā. Retāk tas ir gadījumos, ja tas tiek darīts ar roku, kad striķis, kas pacel karogu ir ārpusē un karoga masts ir bez pacelšanas mehānisma.

Karogu masti-remonts – biežāk problēma un bojājums ir gadījumos, kad tiek lietots pacelšanas mehānisms ar vinču. Šis mehānisms ir daudz ērtāks un funkcionālāks, kā arī pašu mastu padara vizuāli lakoniskāku un tīrāku, jo ārpusē nav lieku elementu.

Pēc būtības šis karoga masta pacelšanas mehānisms ir ļoti izturīgs un kvalitatīvs, bet 99% procentu gadījumu pie šī mehānisma bojājumiem ir vainīga persona, kura šo mehānismu lieto, lai paceltu karogu. Ļoti svarīgi, paceļot karogu, ir darīt to pareizi.

Ja vēlamies pacelt karogu mastā, tad griežam vinču pulksten rādītāja virzienā, ja nolaist, tad pretējā virzienā.

+371 25 540 877