Kategorijas

Mīkstie grīdas segumi

Aizvērt kategoriju un atgriezties soli atpakaļ

Mīkstie grīdas segumi – Paklāji, mākslīgie zālieni iekštelpām un arī lietošanai āra pasākumos. Preces iespējams iegādāties pēc tekošajiem metriem kā arī pirkt veselus ruļļus. Mīkstie grīdas segumi ir paredzēti dažādām izstādēm, konferencēm, privātajiem pasākumiem, kā arī citiem nolūkiem. Papildu piedāvājam apdruku paklājiem un linolejam! Varam uzdrukāt Jūsu uzņēmuma logo vai jebkādu citu simboliku! Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums

Paklāji-mīkstie grīdas segumi

Mīkstie grīdas segumi – Piedāvājam plašu klāstu ar mīkstajiem grīdas segumiem. Salsa segumus iespējams iegādāties tikai ruļļos, izņemot sarkano, melno un balto krāsu paklājus, kuri pieejami arī tekošajos metros. Podium segumus  iespējams iegādāties tekošajos metros. Šāda tipa paklājus iespējams pielietot pasākumos, izstādēs kā arī privātajām vajadzībām.

Paklāju veidi:

  • Podium – parastais
  • Podium ar plēvi – ar aizsargplēvi virsū
  • Salsa – plānais paklājs ar gumiju apakšā

Ja vēlaties iegādāties kādu no mūsu mīkstajiem grīdas segumiem, lūgums sazināties ar mums.

Jums ir arī iespēja atnāk pie mums ciemos uz Zemitāna ielu 6, Rīgā un apskatīt klātienē dažāda veida mīkstos grīdas segumus.

Apskatiet sadaļu: Izstāžu stendi

* Cena ir norādīta par 1m2.

Paklāju un linoleja apdruka

Paklāju un linoleja apdruka – Piedāvājam plašu klāstu ar mīkstajiem grīdas segumiem. Segumus iespējams iegādāties veselos ruļļos vai pēc tekošajiem metriem. Šāda tipa paklājus iespējams pielietot pasākumos, izstādēs kā arī privātajām vajadzībām.

Piedāvājam vienkrāsainu linoleju.
Krāsas – balts, gaiši pelēks, tumši pelēks, melns, sarkans.

Ja vēlaties iegādāties kādu no mūsu mīkstajiem grīdas segumiem, lūgums sazināties ar mums.

Papildu mēs piedāvājam paklāju, linoleja apdruku. Tas var būt Jūsu uzņēmuma logo, dažādi simboli vai pēc nepieciešamības cits variants.

Apskatiet sadaļu: Izstāžu stendi