Kategorijas

Multiframe

Aizvērt kategoriju un atgriezties soli atpakaļ

Modulārā izstāžu stendu sistēma - Multiframe


Par Multiframe

Pieredze – mūsdienu mārketinga būtiskākā sastāvdaļa

Multiframe = MIX MAX ilggadējās pieredzes un aizrautīga profesionālā fanātisma mijiedarbības rezultāts. Pateicoties tam, mēs esam nonākuši pie modernas, modulāras izstāžu stendu sistēmas, kas nodrošina iespēju teju ikvienam savos pasākumos izveidot apjomīgus un pamanāmus stendus. Mūsu piedāvājums ir inovatīvs produkts, kas apvieno vienkāršību un brīvību montāžā un augstas kvalitātes gala produktu.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Laikam līdzi ejoši reklāmas risinājumi ir mūsu viss! Jau teju 15 gadus mēs nodrošinām tūkstošiem uzņēmumu – kā Latvijā, tā ārzemēs – ar augstākās kvalitātes vizuālās reklāmas elementiem.

Un MIX MAX komandas pieredze nebūt neaprobežojas ar mūsu de iure vecumu. Mēs ļoti labi zinām, ka izcelties konkurentu priekšā nebūt nav viegls uzdevums. Jo īpaši tik piesātinātā vidē. Tāpēc esam gatavi nākt talkā un likt savas zināšanas lietā, lai palīdzētu izstrādāt un realizēt Jūsu uzņēmuma vajadzībām vispiemērotāko reklāmas noformējumu. Un nav no svara vai vajadzīga tikai skrejlapa vai lielgabarīta izstāžu stends. Mēs palīdzēsim to noformēt tā, lai jūsu reklāmas vēstījumu sajustu ikviens!

Mūsu Multiframe sistēma ir viegli saliekama, daudzreiz izmantojama un ātri pielāgojama atšķirīgām izstāžu laukumu konfigurācijām. Īpaši parocīgu to padara arī fakts, ka stenda noformēšanā tiek izmantotas tieši tekstila izdrukas. Tas būtiski samazina stenda kopējo svaru un minimizē sarežģījumus, plānojot tā transportēšanu. Viens pārdomāti iegādāts Multiframe komplekts var kalpot jūsu uzņēmuma vajadzībām daudzus gadus, kā arī vajadzības gadījumā to ir iespējams papildināt ar analoģiskām detaļām, lai paplašinātu esošā stenda laukumu.


━ Multiframe priekšrocības


━ Modulāra

Multiframe modulārais dizains sniedz iespēju ikvienam tās lietotājam veikt izmaiņas stenda kompozīcijā un izmantot atšķirīgas konfigurācijas, balstoties uz konkrētā mirkļa nepieciešamībām. Sistēma ir viegli saliekama un parocīgi pārvietojama.

━ Pārdomāta

Iespēja stendā integrēt telpu, kas var kalpot kā neliela apjoma mantu glabātuve vai ģērbtuve. Visas telpas malas sedz tekstila izdrukas, nodrošinot privātumu, kā arī durvis iespējams aprīkot ar slēdzeni.

━ Praktiska

Multiframe piedāvājumā ietilpst plaša izvēle ar dažādu veidu un izmēru preču izvietošanas sistēmām - plaukti, āķi, pakaramie u.c.

━ Papildināma

Pateicoties sistēmas pielāgojamībai, Multiframe stendos iespējams neuzkrītoši integrēt un stiprināt lielāko daļu televizoru un digitālo displeju modeļu, kuru VESA izmēri nepārsniedz 400x300.

━ Pamanāma

Stendus iespējams aprīkot ar ārejo apgaismojumu. Piedāvājumā pieejamas 116W LED lampas, kuras iespējams saslēgt vienotā ķēdē, tādējādi samazinot stenda vajadzībām nepieciešamo elektrības pieslēgvietu daudzumu.

━ Parocīga

Visi Multiframe stendi tiek komplektēti ar parocīgām un izturīgām transportēšanas somām. Piedāvājumā 16 profila posmu soma bez riteņiem vai 8 profila posmu soma ar riteņiem.


Projekts

Mūsu komanda īstenos tava izstāžu stenda dizaina projektu, balstoties uz tavām vēlmēm un norādēm.

Tāme

Jau pašā projekta ievada stadijā sniegsim detalizētu informāciju par potenciālo izmaksu amplitūdu, balstoties uz tavām vēlmēm.

Montāža

Nodrošinām profesionālas montāžas brigādes pieejamību jebkurā pasaules malā.

Piegāde

Atradīsim piemērotāko risinājumu, lai nogādātu tavu izstāžu stendu tieši tur, kur tev tas ir nepieciešams.


Modulāri izstāžu stendi, bez šaubām, ir šī brīža aktuālākais risinājums reklāmas industrijā. Šāda tipa sistēmas ir ilgtermiņa ieguldījums tava zīmola atpazīstamības celšanā, nevis vienkārši vienreizējs pirkums. Tādējādi, ieguldot atkārtoti lietojamos izstāžu stendos, tu ne tikai ietaupi sava uzņēmuma reklāmas budžeta līdzekļus, bet arī veicināsi ilgtspējīgu resursu izmantošanu un vides aizsardzību.

Multiframe var kalpot tavām reklāmas vajadzībām daudzu gadu garumā un to var ātri konfigurēt atbilstoši konkrēta pasākuma vajadzībām – pārmodelēt no U-veida stenda par L utt. – kā arī papildināt ar jauniem elementiem un informatīvajām izdrukām.


Multiframe montāža