Kategorijas

mFrame

Aizvērt kategoriju un atgriezties soli atpakaļ


Viena sistēma, lērums iespēju, pilna rīcības brīvība

mFrame ir moderna un inovatīva izstāžu stendu konstruēšanas sistēma. Tā nodrošina visu, kas tev visvairāk nepieciešams, radot ideālo risinājumu izstādei – ērtību konfigurācijā un radošo brīvību! Kāpēc tieši mFrame? Viss ir vienkārši! Tā ir ērti saliekama, pilnībā pielāgojama un atkārtoti lietojama sistēma. Tās pamata dizains balstās uz vienkāršu un saliekamu rāmju + savstarpēji maināmu moduļu konceptu. To ir īpaši viegli pielāgot jebkāda apjoma telpas izmēriem.

Teju visi mFrame sistēmas elementi ir izgatavoti no alumīnija, kas nodrošina to paaugstinātu stiprību un samazina kopējo stenda svaru. Profilu rāmja “skeleta” priekšā tiek stiprinātas vizualizācijas, kas izdrukātas uz PVC plāksnēm vai citiem polimēra materiāliem.

Nezaudējot ērtību un mobilitāti. Tu vari salikt visu mFrame sistēmu pa gabaliņam. Tas krasi vienkāršo transportēšanu un uzglabāšanu. Un, kad nepieciešams, tu viegli saliksi savu stendu jebkurā vēlamajā konfigurācijā, pietam – bez instrumentiem. Tavas iztēles robežas = tavu iespēju robežas━ Aksesuāri

Plaši pielāgojams ar īpaši mFrame izveidotu aksesuāru klāstu - LED apgaismojums, TV turētāji, plaukti, āķi u.c.

━ Stenda inventārs

Palīdzēsim atrast tava izstāžu stenda noformējumam piemērotākos interjera elementus un aksesuārus.

Gaismas kaste Quick Single

━ LED risinājumi

Trūkst spilgtuma? Ja nav pārliecības, ka mFrame ir īstais risinājums tev, varam piedāvāt aplūkot mūsu LED gaismas stendus.

━ Izstāžu grīda

Lai cik muļķīgi tas nešķistu, taču grīdas virsmas paaugstinājums ir viens no risinājumiem, kas palīdz tavam zīmolam palikt atmiņā... un eleganti slēpj vadu džungļus

━ Griestu reklāma

Mūsu piedāvājumā ir plašs klāsts ar piekaramajiem risinājumiem, kas palīdzēs pievērst uzmanību tavam zīmolam - tekstila rāmju konstrukcijas, gaismas kastes u.c.

━ Papildu pakalpojumi

No tāmes līdz pat stenda nogādāšanai atpakaļ tavā noliktavā - varam nodrošināt pilna cikla servisu, lai padarītu tavu izstāžu apmeklējuma pieredzi ērtu un nesāpīgu.


Projekts

Mūsu komanda īstenos tava izstāžu stenda dizaina projektu, balstoties uz tavām vēlmēm un norādēm.

Tāme

Jau pašā projekta ievada stadijā sniegsim detalizētu informāciju par potenciālo izmaksu amplitūdu, balstoties uz tavām vēlmēm.

Montāža

Nodrošinām profesionālas montāžas brigādes pieejamību jebkurā pasaules malā.

Piegāde

Atradīsim piemērotāko risinājumu, lai nogādātu tavu izstāžu stendu tieši tur, kur tev tas ir nepieciešams.


Modulāri izstāžu stendi, bez šaubām, ir šī brīža aktuālākais risinājums reklāmas industrijā. Šāda tipa sistēmas ir ilgtermiņa ieguldījums tava zīmola atpazīstamības celšanā, nevis vienkārši vienreizējs pirkums. Tādējādi, ieguldot atkārtoti lietojamos izstāžu stendos, tu ne tikai ietaupi sava uzņēmuma reklāmas budžeta līdzekļus, bet arī veicināsi ilgtspējīgu resursu izmantošanu un vides aizsardzību.