Blogs

Karoga masti

Karoga masti iegāde

Karoga masti iegāde – Kur nopirkt karogu mastu? – tieši šādi vārdu salikumi katru mēnesi tiek meklēti vismaz 200 reizes Google meklētājā. Ja lasāt šo rakstu, tad esat mūs atraduši caur Google vai citā veidā.

Apskatīt

Mix Max ir pieredzējis karoga mastu izplatītājs Baltijas valstīs un ne tikai. Ilggadējā pieredze karogu mastu tirdzniecībā un to uzstādīšanā ir maksimāli nostiprinājusi pakalpojuma un preču kvalitāti. Pie mums ir pieejami karogu masti 6 metri, 7 metri, 8 metri, 9 metri, 10 metri un 12 metri gari karoga masti.

Mēs atšķiramies ar to, ka Jums ir iespēja veikt arī individuālu pasūtījumu. Tas nozīmē, ka ja nepieciešams uzstādīt individuāla garuma mastu – mēs to izgatavosim.

Lai veiktu individuālu pasūtījumu, lūdzam sazināties

 

Populārākie masti

Stikla šķiedras karoga masts – Piedāvājam stikla šķiedras karogu mastus augstumā no 6m līdz 12m. Standarta komplektācijā vai ar papildus elementiem un funkcijām, kā Banner Bar, Banner Lift un Winch. Mastiem «Standart” ir ārēja karogu pacelšanas sistēma – ar tradicionālo atvērto /vaļējo trosi karoga pacelšanai.
Mastu ir iespējams nokrāsot jebkurā krāsā no RAL kataloga (jautājiet mums).

Apskatīt

 

Stikla šķiedras karogu masts ar «Banner Lift». “Banner Lift” ir masta plecs, kuru ir iespējams pacelt un nolaist kā liftu (bez masta nolaišanas). “Lock” sistēma – ir slēdzama sistēma, kur karogs tiek pacelts ar rokām. Strīķis tiek aiztaistīts zem atslēgas. Karoga masta horizontālais stienis nodrošina karoga stāvokli izvērstā veidā jebkuros laika apstākļos, piemēram lielā vējā.  Horizontālais stienis = 150 cm. Mastu ir iespējams nokrāsot jebkurā krāsā no RAL kataloga (jautājiet mums). Veicam karogu mastu piegādi un montāžu.

Apskatīt

 

“Sky Pole” alumīnija karogu masti ir saliekami un viegli – tos ir ērti transportēt un uzstādīt. Masti ir izgatavoti no alumīnija 6063 T66. Tas ir ļoti izturīgs alumīnija sakausējums, kas satur magniju un silīciju. “Sky Pole” alumīnija masti ir droši un pat lielā vētrā izliecas un nelūzt. Karogu mastiem ir anodēšanas pārklājuma veids, tāpēc tos neietekmē korozija. Mastu augstums: 6m, 8m, 9m, 10m, 12m. Pēc klienta pieprasījuma mastus ir iespējams nokrāsot pēc RAL krāsu bāzes.

Apskatīt

 

Noskaties dažus mūsu video par karogu mastiem