Blogs

Karoga masts privātmājai

Karoga masts privātmājai – Ja esat nolēmis iegādāties karoga mastu savai privātmājai, tad svarīgi ir saprast, kāds risinājums ir pats labākais. Karoga masti ir dažādos izmēros, kā arī izgatavoti no dažāda materiāla. Tie var būt stikla šķiedras masti un alumīnija masti. Neatkarīgi no izejmateriāla kā izgatavots karoga masts, tiem ir dažādi mehānismi kā pacelt karogu un arī atšķiras to augstums. Mūsdienās populārākais karogu mastu veids ir izgatavots no stikla šķiedras. Pie mums tas pieejams 6m, 7m, 8m, 9m, 10m, 12m augstumā, kā arī iespējams pasūtīt individuālu izmēru. Apskatīt karogu mastus

karoga masts privatmajai 1

Kā tiek ražoti stikla šķiedras karoga masti?

Karoga masts privātmājai – Lai izgatavotu karogu mastu, tiek ņemti dažādi stikla šķiedras audumi un ķīmiskas vielas, galvenokārt sveķi. Kad ir izveidota šī masa, tad tiek pielikta krāsa. Pamatā karoga masti ir balti, bet pēc vajadzības var panākt jebkuru krāsu no RAL kataloga. Vairāk par RAL lasiet te Sagatavotā masa tiek izvietota speciālā formā. Šajā formā visas tās garumā atrodas elastīgs elements, kas tiek piepūsts līdz vēlamā karoga masta diametram. Karoga masts savu cieto un izturīgo, elastīgo konsistenci panāk karsēšanas rezultātā līdz 50 grādiem pēc celsija. Šādā temperatūrā masts atrodas 1,5 h un pēc tam šī laika tiek atdzesēts vienu diennakti. Vienā formā 12 h laikā iespējams izgatavot līdz 8 karogu mastiem.

Sazinieties ar mums, ja vēlaties iegādāties karoga mastu

Daži fakti:

Visgarākais masts, kas tika izgatavots Zviedrijā – 36 m (sastāv no 3 daļām)
Igaunijā garākais masts – 18 m (sastāv no 2 daļām)

Ražošanas tehnoloģija Zviedrijā ir 50 gadus sena, kas visu laiku tiek uzlabota,
Vissenākais karoga masts, kas stāv vēl joprojām ir 50 gadu vecs

Karoga masts privātmājai – kā notiek karoga masta uzstādīšana?

Visbiežāk karoga mastus uzstāda profesionāla un sertificēta komanda, bet ir atsevišķi gadījumi, kad mastus privātmājām uzņemas uzstādīt mājas saimnieki.  Karoga masta uzstādīšanas process nebūt nav tik sarežģīts, kā tas varētu šķist. Pastāstīsim kā tas notiek gadījumā, ja klients izvēlas, lai mastu uzstāda specializēti darbinieki. Sākotnēji tiek noskaidrots, kāda garuma masts ir nepieciešams. Masta garums ir svarīgs, lai varētu izveidot nākamo posmu – pamatni. Pamatnes sagatavošanai tiek izrakta bedre, attiecīgā dziļumā un platumā pret masta garumu. Kad bedre ir sagatavota, tā tiek aizpildīta ar betona maisījumu un atstāta sacietēšanai līdz 2 nedēļām. 2 nedēļas ir rekomendētais laiks, bet ir gadījumi, kad iespējams veikt uzstādīšanu arī ātrāk.

karogu mastu uzstadisana

Mūsu You Tube kanāls