Blogs

Karoga mastu uzstādīšana Virši – A

Karoga mastu uzstādīšana Virši – A

Karoga mastu uzstādīšana Virši – A – Pagājušajā nedēļā veicām pēdējos darbus, lai jaunajā degvielas uzpildes stacijā Virši-A uz brīvības ielas, plīvotu karogi. Veicām visu darbu saskaņošanu un sākām ar karoga mastu pamatņu betonēšanu. Kad pamatnes bija sacietējušas, tad masti bija gatavi, lai tos varētu uzstādīt.

 

Pasūtīt karoga mastu  I   Pieteikt karoga masta remontu / restaurāciju

 

Piedāvājam apskatīt attēlus, kā veicām uzstādīšanas darbus

1 4

2 4

3 4

4 3

 

6

7 2

8 2

9

Karoga mastu uzstādīšana Virši – A

 

Iesakām izlasīt: Reklāmas dizains un kā uzlabot sava uzņēmuma tēlu

Iesakām noskatīties video: Karogu mastu uzstādīšana Vangažos

 

Kas jādara, ja vēlaties pasūtīt karoga mastu?

Jums ir jāsazinās ar Mix Max: e-pasts: mixmax@mixmax.lv vai zvanot +371 25122113. Mēs norunāsim tikšanos ar Jums vietā, kur vēlaties uzstādīt karogu mastus vai vienu mastu. Ja runājam par karogu mastu cenām, tad tās ir vairāk vai mazāk fiksētas, bet ja runājam par uzstādīšanas izmaksām, tad tās var būt mainīgas, jo vieta, kur tiek uzstādīts karoga masts mēdz būt dažādas un, lai šo vietu sagatavotu ir nepieciešams  citreiz vairāk vai mazāk laiks un materiāli.

Otrs gadījums, ja esat kādas būvniecības firmas pārstāvis vai arhitekts, tad procesiem būtu jābūt skaidriem un tādā veidā Jūs varat pie mums izvēlēties tikai pasūtīt karoga mastu, bez uzstādīšanas, bet arī profesionāļiem mēs piedāvājam pilnu servisu.

Pasūtīšanas process: a) variants – apmeklējiet saiti https://mixmax.lv/product-category/karogu-masti/ un izvēlēties vēlamo karoga mastu vai vairākus, pievieno grozam un veic pasūtījumu. No Jums netiks prasīta kredītkartes informācija, lai veiktu pasūtījumu. Pasūtījums tiek reģistrēts mūsu sistēmā un Mix Max speciālists ar Jum sazinās, lai precizētu pasūtījuma detaļas.

b) variants – Jūs rakstāt e-pastu ar pieprasījumu pēc karoga masta un mēs ar Jums sazināmies, lai precizētu pasūtījuma detaļas un piemeklētu Jums izdevīgāko risinājumu. Jums ir iespēja arī zvanīt uz +371 29299062 un pieteikt pasūtījumu telefoniski.

Apskatiet Mix Max piedāvāto karogu mastu klāstu: