Blogs

Karogu izgatavošana un iegāde

Karogu izgatavošana un iegāde

Karogu izgatavošana un iegāde – Nodarbojamies ar dažādu karogu izgatavošanu. Mūsu rīcībā ir dažāda tehnika, lai izgatavotu standarta karogus un individuālus karogus pēc speciāla pasūtījuma. Pie mums Birojā / veikalā Zemitāna ielā 6 iespējams iegādāties uz vietas dažādu valstu karogus. Pie mums varat apskatīt arī dažādus nestandarta karogus: Pludmales karogus, auto karogus, vimpeļus, kāzu karogus, papīra karodziņus, karogu virtenes un daudz vēl.

 

Iegādāties karogu

 

Karogu izgatavošana un iegāde

Pie mums ir iespēja pasūtīt karogu mastu. Esam oficiālie Vikingmast pārstāvji Baltijas valstīs līdz ar to spējam garantēt augstu kvalitāti un izdevīgu cenu. Uzstādām stikla šķiedras karogu mastus no A līdz Ž. Sākot ar pamatnes betonēšanas darbiem un beidzot ar karoga uzvilkšanu mastā.

 

Video, kā tiek uzstādīti karogu masti

 

Karogu izgatavošana un iegāde

Vai zināt kā radies Latvijas karogs? – Latvijas karogs ir karmīnsarkans ar horizontālu baltu svītru vidusdaļā. Tas radīts 19. gadsimtā pamatojoties uz seno letu jeb letgaļu karoga aprakstu Atskaņu hronikā, tādējādi tas uzskatāms par vienu no senākajiem mūsdienās izmantotajiem valsts karogiem pasaulē.
PSRS okupācijas laikā Latvijas karogs bija aizliegts, taču tas tika izmantots kā protesta zīme pret valsts neatkarības zaudēšanu. Karogs tika plaši lietots Atmodas laikā un no jauna kļuva par valsts karogu 1990. gada 27. februārī. Karogs radīts, iedvesmojoties no Atskaņu hronikā pieminētā Cēsu zemes (Autines) karoga. Sakarā ar zemgaļu vadoņa Nameja uzbrukumu Rīgai 1280. gadā Cēsu komturejas vienība kaujas laukā ieradās ar sarkanbaltsarkanu karogu (“To dzirdējuši, nāca nu ar sarkanu tie karogu, kam vidū balta josla bija. To pirmo reizi ieraudzīja pie Cēsīm, tur tas zināms nācis un letu zemē plīvot sācis, kur sievas braši zirgos jāj un vīriem darbos līdzās stāj. Tik tiešām to jums sacīt varu, ko arī šajā brīdī daru, tas letu karogs ir paties”).[1] Letgaļiem piešķirtie karogi pirmo reizi pieminēti 1209. gadā līgumā ar Jersikas ķēniņu Visvaldi viņam dotajā lēņu grāmatā. ( Wikipedia pilnais raksts )

Ja vēlaties iegādāties Latvijas valsts karogu vai uzzināt vairāk par karogu izgatavošana, sazinieties ar mums