Blogs

Pasākumu teltis, teltis tirdziņiem, nojumes

Pasākumu teltis, teltis tirdziņiem, nojumes – Teltis varētu saukt par vasaras sezonas preci, jo lielākā daļa āra pasākumu tiek rīkoti tieši vasarā. Protams, arī ziemas sezonā ir daudz un dažādi pasākumi un vietas, kur šāda tipa teltis tiek lietotas.

Pie mums Jūs varat iegādāties dažāda izmēra un dažādu veidu teltis. Teltis iespējams iegādāties vairākās krāsās, kā arī piedāvājam telšu apdruku.

Telšu veidi:

Mūsu preču klāstā ir standarta teltis un nestandarta teltis. Standarta teltīm ir pieejami dažādi izmēri un arī modifikācijas. Modifikācijas nozīmē, cik sienas teltij nepieciešamas, vai sienā nepieciešami logi un citas ekstras. Nestandarta teltis ir paredzētas jau konkrētākai pielietošanai un iederēsies speciāli izplānotās vietās vai pasākumos.

Iespēja teltis apdrukāt:

Katram uzņēmumam vai pasākuma rīkotājiem ir savs stils vai nepieciešamība tam pielāgoties. Balstoties uz šo faktoru mēs piedāvājam teltis apdrukāt. Telšu apdrukas dizainu Jūs varat iesniegt paši vadoties pēc maketu izklājumiem vai uzticēt dizaina izstrādi mums.

Doties katalogu apskatīt teltis Sazinies ar mums

Kā notiek telts montāža | You tube kanāls