Blogs

Auduma apdruka – reklāmas stendi

Auduma apdruka un kā tā tiek izmantota reklāmas nozarē.

Auduma apdruka – Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā daži varbūt domās, ka izdomāt kaut ko jaunu ir praktiski neiespējami, bet kā jau mēs paši esam pārliecinājušies un noteikti arī Jūs, tad inovatīvas un noderīgas lietas parādās ik dienas.

Apskatīt preces

Apskatīsim reklāmas nozares pusi, kas saistīta ar šo.

21. gadsimtā ir iespējamas daudz un dažādas tehnoloģijas, ar kuru palīdzību var apdrukāt neskaitāmu veidu audumus. Drukāt uz auduma ir iespējams gandrīz visas krāsas un to salikumus. Pastāv arī ļoti daudzi veidi kā izdruka tiek pārnesta uz auduma. Tā var būt piekausēšanas metode, sublimācijas metode, izšūšanas metode un vēl daudz citas.

 

Reklāmas konstrukcijas ar auduma izdrukām.

Patreiz, ja mēs to tā varam nosaukt, ir izstāžu laikmets. Katru gadu daudzas lielas, vidējas un mazas kompānijas piedalās starptautiskajās un vietējās izstādēs. Kā jau zināms, ja esat bijuši kādā izstādē, tad dalībniekam ar izstāžu vietu vien nepietiek. Lai vērstu apmeklētāju uzmanību, tad katrs dalībnieks ir parūpējies par savas vietas noformējumu un uzņēmuma tēlu. Veidi kādos tiek noformēti izstāžu stendi ir daudz un dažādi, bet viens no efektīvākajiem veidiem ir izmantot reklāmas stendus, kas tiek apvilkti ar audumu.

 

Auduma apdruka un reklāmas stendi – Šāda veida stendi garantē apmeklētāju uzmanību un mūsu prāt garantē arī veiksmīgas sarunas uzsākšanu. Kāpēc?

 

Auduma reklāmas stendi pēc savas būtības ir inovācija, jo sabiedrībā ir daži pieņemti standarti un varbūt pat vecmodīgi uzskati, ka druku var realizēt tikai uz papīra vai cita līdzīga materiāla, bet nē.

Patiesība ir tāda, ka liela daļa uzņēmēju, kas veic korporatīvos pasākumus vai ņem dalību izstādēs izvēlās auduma stendus. Mums pat priekšā īsti nav jāsaka kāpēc tas ir ir izdevīgi, jo katrs uzņēmējs, kas seko līdzi saviem izdevumiem saprot, ka šāda stenda iegāde liks ieekonomēt, ja skatāmies soli uz priekšu nākotnē.

 

Auduma apdruka – Ieguvumi:

  • Reklāmas stends ar auduma izdruku piesaista daudz vairāk uzmanības

  • Auduma izdrukas iespējams ērti noņemt un vajadzības gadījumā izmazgāt, izgludināt un lietot atkal citā izstādē, nezaudējot krāsas kavlitāti

  • Līdz 97% samazināta iespējamība, ka auduma reklāmas stends pēc viena pasākuma būs jāizmet ārā, to defektu dēl.

  • Ērta montāža, demontāža un uzglabāšana.

  • Iesēja mainīt izdrukas neiegādājoties atkārtoti konstrukciju

  • Iespējami reklāmas stendu modeļi, kurus papildināt ar jaunām sekcijām neierobežotu skaitu reizes.

 

Apskatīt produkciju   I   Sazināties ar mums

Apskatiet mūsu You tube kanālu

 

Kas būtu jāzina ja vēlaties veikt tekstila reklāmas stenda izstrādi

Drukas tehnikas ir daudz un dažādas, kā arī nepieciešamo dizainu failu sagatavošana šim dažādajām tehnikā atšķiras. Dažos gadījumos dizaina maketiem ir jāliek uzlaides, citiem griešanas līnijas vai jānorāda vietas stiprinājumiem.

Mūsu komanda, pirms reklāmas stenda izgatavošanas, izrunās ar Jums visas detaļas un nianses, tādā veidā panākot perfektu risināju.