Blogs

Automašīnu aplīmēšana un Dizains

Automašīnu aplīmēšana un Dizains

Automašīnu aplīmēšana – Mūsdienās reklāma uz auto ir ikdiena. Varbūt mēs to nepamanām vai arī reklāmas ir pārāk neefektīvas vai arī cits iemesls. Auto aplīmēšana ir ļoti populāra lieta. Vidēji mēnesi šo pakalpojumu Google meklē gandrīz 4100 cilvēki.

Sazinies ar mums un sāksim darbu

Kāpēc daudzi aplīmē savas automašīnas?

Atbildes ir daudz vairāk kā viena, bet izvēlamies no populārākajām, tad pirmajā vietā mums ir reklāma. Automašīnās tiek aplīmētas ar konkrēta uzņēmuma simboliem, attēliem, tekstuālu informāciju, lai piesaistītu apkārtējo uz citu šoferīšu uzmanību. Šāda tipa reklāma ir izdevīga un efektīva, ja ir pareizi noformēta un izvietota.

Otrs populārākais veids ir auto aplīmēšana, jo vēlamies to izdaiļot, pievērst uzmanību vai visādi citādi kaut ko parādīt citiem vai arī darām to paši sava prieka pēc.

Kā trešais populārākais veids ir pilnīgas automašīnas virsbūves aplīmēšana. Mūsdienās tas ir atlicis diezgan populārs veids, ja vēlamies auto kāda eksotiskākā krāsa ko būtu grūti uzkrāsot vai arī izmaksas krietni pārsniegtu budžetu.

Automašīnu aplīmēšana un Dizains – Kas jādara ja vēlamies aplīmēt savu automašīnu?

Pirms vedat savu auto uz aplīmēšanu būtu vēlams, lai vairāk vai mazāk ir skaidrs, ko vēlamies attēlot uz automašīnas. Klātienē tiek izmērīta vieta vai vairākas, kas tiks aplīmētas, kā arī noskaidrota visa informācija, lai dizaineri varētu sagatavot maketus. Ir gadījumi, kad klients pats ir sagatavojis maketus un profesionāļiem uztic tikai aplīmēšanu.

Tātad:
1. Kāda informācija būs uz auto?
2. Kādā izmērā un precīzas vietas kur uzlīme tiks līmēta?
3. Vai uzlīmes makets jau ir gatavs?

Kur griezties, ja vēlamies aplīmēt automašīnu?

Mix Max jau ilgus gadus nodarbojās ar reklāmas materiāliem, tai skaitā auto aplīmēšanu. Kā jau augstāk tika minēts, kas ir jādara ja vēlamies aplīmēt auto, tad pie mums varēsiet realizēt gan dizaina izstrādi, gan pašu aplīmēšanas procesu.

Te ir neliels ieskats, kā tika aplīmēta NS King automašīna.