Blogs

Karoga masts

Karoga masta remonts

Karoga masta remonts – Šajā rakstā pastāstīsim un dalīsimies pieredzē par karoga masta remontu un ar kādām problēmām visbiežāk nākas sastapties karogu mastu īpašniekiem. Kompānija Mix Max, SIA jau vairākus gadus ir vadošais līderis karogu mastu tirdzniecībā, to uzstādīšanā, kā arī tehniskajā apkalpošanā. Mix Max sadarbojās ar vienu no labākajiem karogu ražotājiem Zviedrijā “Vikingmast”. Kā jau daudziem zināms, tad “Vikingmast” un savukārt arī Mix Max garantē 15 gadu garantiju karogu mastiem un ilgu garantiju sniegtajām tehniskajām apkopēm karogu mastiem.

Ar ko biežāk saskaras karogu mastu īpašnieki?
1. Karoga pacelšanas mehānisma bojājumi.

Šis punkts varētu būt diezgan strīdīgs, jo nereti, karogu mastu īpašnieki cenšas novelt vainu uz piegādātājiem. Protams, uzsveram to, ka karoga masta garantija ir 15 gadi, bet diemžēl šī garantija attiecās tieši uz pašu mastu, kas sevī neiekļauj garantiju tā komponentēm un aksesuāriem.

No malas varētu šķist, ka karoga masts tāds parasts stabs vien ir, kas iestiprināts zemē, bet, protams, tā nav. Karoga masta sastāvdaļas ir salīdzinoši daudz un viss ar laiku noveco vai nodilst pie tā regulāras lietošanas. Biežākā problēma ir karoga mastiem ir karoga pacelšanas mehānismā.
Retāk tas ir gadījumos, ja tas tiek darīts ar roku, kad striķis, kas pacel karogu ir ārpusē un karoga masts ir bez pacelšanas mehānisma.

Biežāk problēma un bojājums ir gadījumos,

kad tiek lietots pacelšanas mehānisms ar vinču. Šis mehānisms ir daudz ērtāks un funkcionālāks, kā arī pašu mastu padara vizuāli lakoniskāku un tīrāku, jo ārpusē nav lieku elementu.

Pēc būtības šis karoga masta pacelšanas mehānisms ir ļoti izturīgs un kvalitatīvs, bet 99% procentu gadījumu pie šī mehānisma bojājumiem ir vainīga persona, kura šo mehānismu lieto, lai paceltu karogu. Ļoti svarīgi, paceļot karogu, ir darīt to pareizi.

Ja vēlamies pacelt karogu mastā, tad griežam vinču pulksten rādītāja virzienā, ja nolaist, tad pretējā virzienā.

Te būs īsa video pamācība: Karoga masta remonts

 

Vēl aktuāla, bet ne tik izplatīta problēma ir, ja tiek izmantots mehānisms, kad karogs mastā tiek pacelts ar roku. Pie šī pacelšanas mehānisma striķis atrodas ārpus karoga masta. Mūsu platuma grādos laika apstākļi ir mainīgi – lietus, karstums un pat spēcīgs sals. Karoga masti netiek uzstādīti tikai uz vienu sezonu, bet gan uz vairākiem gadiem, līdz ar to striķim atrodoties ārpus karoga masta, tas dabīgi nolietotājs. Šai problēmai īsti risinājums nav, lai pasargātu no nolietošanās, bet risinājums ir nomainīt šo te striķi. Protams, nerekomendējam to darīt pašiem, bet gan izsaukt mūsu servisu.

Servisa numurs: +371 29299062 vai rakstiet support@mixmax.lv

Pie šīs tēmas vēl aktuāli būs karoga izskats. Jau pirms tam minējām, ka laika apstākļi ir mainīgi un ne tikai ietekmē karoga masta elementu nolietojumu, bet arī pats masts paliek netīrs. Mūsu karogu mastu serviss nodrošina karoga masta atjaunošanu. Mēs izmantojam speciālus tīrīšanas līdzekļus, kas padara karogu mastus kā jaunus.
Ja nepieciešams karogu mast vai tā remontēšana sazinieties ar mums.

 

Papildu informācija te

Apskatīt produkciju