Blogs

OLFA naži – asmeņi un aksesuāri

OLFA naži – asmeņi – Esam ne tikai reklāmas materiālu ražotāji un aģentūra, bet arī palīgs daudziem citiem uzņēmējiem ikdienā. Vēlamies dalīties ar informāciju par Olfa nažiem un par to cik plašs sortiments ir atrodams pie mums veikalā. Apskatīt

OLFA naži

Vēsture meklējama tālajā 1956. gadā Osakā, Japānā. OLFA asmeņus izgudroja divi brāļi – Yoshio Okada un jaunākais brālis Saburo. Abi brāļi strādāja tipogrāfijas kompānijās un, lai grieztu papīru izmantoja žiletes. Žiletes asmeņi ātri nodila un kļuva neasi, lai varētu kvalitatīvi veikt pienākumus un izgatavot kvalitatīvu pasūtījumus.

Brāļi izgudroja asmeni, kas bija sadalīts segmentos, tādā veidā uzlabojot asmens pilnīgu izmantošanu. Kad asmens segments nodila, tad vienkārši bija iespēja to nolauzt un lūzuma vietā asmens bija kā jauns un varēja turpināt darbu. Līdz ar šo abu brāļu izgudrojumu aizsākās šāda veida asmeņu ražošana vairākās kompānijās un kardināli mainījās darba gaita visā pasaulē attiecīgajā nozarē.

olfa nazi 1

Atgriežoties mūsdienās www.mixmax.lv piedāvā plašāko OLFA nažu mehānismu, asmeņu un aksesuāru klāstu. OLFA naži un asmeņi ar to universālo pielietojumu kalpo ne tikai kā palīgs reklāmas ražotāju ikdienā, bet gan būvniecībā, dažādos rokdarbos, sīku detaļu griešanā.

Nav iespējams salīdzināt OLFA nažu asmeņu un visa mehānisma kvalitāti ar parastu papīra nazi. Parasts nazis jau pēc dažām lietošanas reizēm izjūk vai paliek neass. Parastajiem nažiem bieži nolūst asmens starp atdalīto segmentu vietām vai griežot kādu cietāku vai biezāku virsmu, izjūk tā turētāja mehānisms.

Strādājot ar OLFA nažiem par šāda tipa problēmām varat aizmirst.

Izvēlieties sev piemērotāko rīku te