Blogs
Pludmales karogu formas

Pludmales karogu izgatavošana

Pludmales karogu izgatavošana – Piedāvājam izgatavot pludmales karogus. Pludmales karogiem ir pieejamas daudz un dažādas formas, izmēri kā arī iespēja izstrādāt individuālu dizainu.

Pludmales karogu pielietojums:

  • Sporta spēlēs
  • Izklaides pasākumi
  • Pludmalē
  • Kāzās
  • Semināros
  • Izstādēs
  • Un tā varētu nebeidzami turpināt šo sarakstu 🙂

Pludmales karogu pielietojums ir ļoti plašs un principā nav nekādu ierobežojumu to lietošanā. Pludmales karogi ir pieejami dažādās modifikācijās, kas pielāgoti mainīgiem laika apstākļiem. Pludmales karogiem ir dažādas pamatnes, ko Jūs izvēlaties atkarībā no pasākuma veida un vides kurā karogs tiks izvietots.

Ja Jums ir plānā kāds pasākums, neatkarīgi no tā tematikas, tad rekomendējam iegādāties pamatā 2 pludmales karogus, tas viennozīmīgi radīs labāku atmosfēras piepildījumu telpā vai āra pasākuma noformējumā.

Pludmales karogu izgatavošana
Mix Max karogus šuj uz vietas speciālā ražošanas telpā. Mums ir iespēja uzšūt ne tikai pludmales karogus, bet arī parastas formas pasākuma karogus, valstu karogus un cita veida karogus.
Dodies uz katalogu  |  Mūsu You Tube kanāls

Piedāvājam arī cita veida karogus

Individuālie karogi
Individuālie karogi tiek veidoti pēc speciāla pasūtījuma. Klientam ir konkrēti skaidras vēlmes attiecībā uz gala rezultātu. Visbiežāk tie ir nestandarta risinājumi. Pie nestandarta risinājumiem ierindojās dažādas formas, speciāls dizains, nestandarta stiprinājumi, nestandarta materiāli vai, citas iezīmes, kas parasti tiek mutiski vai elektroniski pārrunātas pirms karoga izgatavošanas.

kazu karogi

 

Valstu karogi
Pie mums var iegādāties jebkuras valsts karogu, jebkurā lielumā, kā arī izvēlēties piemērotu materiālu. Mums ir pieejami valstu karogi gan iekštelpām, gan lietošanai ārā.

valstu karogi

 

Auto karogi
Kā jau zinām, tad mūsdienās ir dažādu auto marku fani. Tiek veidoti klubi, klātienes ballītes un saieti, kā arī pārbraucieni. Pie automašīnām tiek piestiprināti lieli, mazi un individuāli karogi. Mix Max rīcībā ir visi nepieciešamie stiprinājumi auto karogiem. Ka arī iespēja izveidot individuālu auto karogu pēc Jūsu zīmēta dizaina vai Jūsu idejas un mūsu zīmēta dizaina.

auto karozdini