Blogs

Stikla šķiedras karogu masti Mix Max

Stikla šķiedras karogu masti.

Stikla šķiedras karogu masti – Mix Max ir viens no lielākajiem Baltijas reklāmas, karogu, stendu ražotājiem.
Šajā rakstā pastāstīsim detalizētāk par plašo karogu un karogu mastu izvēli.

Vēlies iegādāties stikla šķiedras karoga mastu vai uzzināt vairāk? Spied te

Mix Max ir vienīgais oficiālais pārstāvis Baltijā karogu mastiem no Zviedrijas Vikingmast
Šie  karogu masti ir veidoti no stikla šķiedras, kā arī pieejami cita materiāla karogu masti. Alumīnija karogu masti no Krievijas ražotāja SKY POLE

Mix Max piedāvā iespēju iegādāties karogu mastus dažādos izmēros:
1. 6 metri
2. 7 metri
3. 8 metri
4. 9 metri
5. 10 metri
6. 12 metri
7. Nestandarta pasūtījumi virs 12 metriem

Pagājušajā, 2015. gadā, Mix Max realizēja vairāk kā 90 projektus, kas bija saistīti ar karogu mastiem, kopsummā tika pārdoti 170 masti stikla šķiedras karoga masti.

Mūsu karogu masti ir uzstādīti pie Melngalvja nama, jaunajā Valsts prezidenta rezidencē, Valmierā Olimpiskajā centrā, dažādiem tirdzniecības centriem, skolām, jaunām un renovētām celtnēm visā Latvijā.

Kvalitāte:
Karogu masti ir veidoti no speciālām granulām un sastāv no 12 slāņu stikla šķiedras sietiem.
Šī tehnoloģija garantē masta elastību stiprā vējā, kā arī, ja karoga masts saņem triecienu, tas nenolūzīs pilnībā, bet tikai ielieksies sitiena vietā, tādejādā veidā garantējot tuvumā esošo cilvēku drošību un nenodarīs bojājumus citām ēkām vai citiem blakus esošiem objektiem.
“Vikingmast” karogu masti tiek ražoti jau teju 69 gadus līdz ar to kvalitāte ir neapstrīdama.

Uzstādīšana un piegāde:
Mix Max piedāvā karogu uzstādīšanu Jūsu norādītajā vietā. Karogu mastus no 6 metriem līdz 12 metriem piegādājam darba dienas no 9:00 līdz 18:00. Ja karogu mastiem ir nestandarta izmēra pasūtījums, tas tiek piegādāts ar speciālu transportu. Gadījumos, kad karoga masts ir garāks par likumā atļautā objekta garuma transportēšanu dienas laikā, tad piegāde notiek nakts laikā.

Mēs piedāvāvājam masta uzstādīšanu.
Karogu mastus ir jāpiestirpina pie speciāli izveidotas betona pamatnes vai jau esošas betona pamatnes. Betona pamatnes dziļums ir atkarīgs no masta garuma. Ja masta garums būs 12 metri, tad pamatnes biezums nedrīkst būt mazāks kā 1,5 metri dziļumā. Attiecīgi mazāku izmēru mastiem betona pamatnes var būs seklēkas.

Komplektācijas:
Karogu masti ir pieejami dažādās komplektācijās. Mastiem ir iespēja izvēlēties trīs dažādus karogu pacelšanas mehānismus. Mastiem ir arī papildu aksesuāri, kas nodrošina karoga plīvošanu arī bezvēja apstākļos. Karogu mastu ir iespēja pasūtīt vēlamajā krāsās. Ja izvēlaties specifisku krāsu nevis standarta balto, tad šādi masti tiek speciāli iekrāsoti to ražošanas procesā, jo atsevišķi baltie masti netiek krāsoti.

Ja Jums ir vēl kāds jautājums sazinieties ar mūsu speciālistu zvanot +371 29299062 vai rakstot support@mixmax.lv

Vēlies iegādāties stikla šķiedras karoga mastu vai uzzināt vairāk? Spied te

Izlasi karoga masta lietošanas un apkopes instrukciju

Video – Karoga masta uzstadīšana

Karogu mastu apkope pie Rīgas pils: